Acil Siparişim Var | Acil Makale Siparişi - Makale Sokağı
Makale Siparişi
0(539) 665-39-46
Yazar Başvurusu
carsimedya@gmail.com
Tanıtım Yazısı
0(222) 323-79-09
Skype İletişim
carsimedyayazilim

Acil Siparişim Var, Acil Makale Siparişi

Acil Makale Siparişi

Acil makale siparişi vermek istiyorsanız Makale Sokağı yanınızda! Kısa süre içinde makale gerekiyorsa bize iletişim formundan ulaşırsanız, 24 saat içinde siparişlerinizi teslim alabilirsiniz. Acil siparişleriniz de, konu ne olursa olsun, kelime sayısı yada adedi önemli olmaksızın işlerinizi ilk sıraya alarak 24 saat içinde sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz. Türkiye’nin ilk ve tek makale içi kopya testi yapan ekibi ile artık sizinde içiniz rahat edecek!

Acil Makale Siparişi

Acil Makale Siparişi

Makale Sokağı ekibi, oluşturulan makalelerde sorumluluk kabul eder. En ufak bir noktalama hatası bile bizim için başarısızlıktır. Memnun kalmadığımız ve editörlermizin onayından geçmeyen bir makaleyi, asla size teslim etmiyoruz. Kalite, özgünlük, benzersiz içerik ve bol bilgi, makalelerimizin temelinde yer alan faktörlerdir. Aynı konuda yüzlerce makale yazdıran kişi ve firmalar bu makalelerin birbirine benzediğinden, hatta bazı yerlerinin aynı olduğundan şikayetçi. Bizde böyle bir durum söz konusu değildir. Tüm makaleler kendi aralarında da testlerden geçirilir ve size o şekilde teslim edilir!

Acil Makale Siparişini Nasıl Vereceğim?

Makale siparişinizi vermeniz için aşağıda bulunan formu doldurup bize yollamanız yeterlidir. Bu aşamadan sonra gerekli veriler sizden istenecektir. Acil durumlarda editörlerimiz size telefon ile ulaşarak gerekli brifingleri aldıktan sonra sipariş için ön onayı alırlar. Ardından size mail yolu ile ödeme tutarı ve hesap bilgileri yollanır. Ödemenizi yaptıktan sonra 24 saat içinde makaleleriniz vermiş olduğunuz mail adresine eksiksiz olarak yollanmaktadır. Makaleler kendi yazılımımız da ve dünyaca ünlü kontrol sitelerinde test edilir. Spama girmemek için kelime öbek yoğunluğu testide yapılmaktadır. Bir makalede bir kelime ve/ya kelime öbeği kelime sayısına orantılı bir şekilde geçirilir. Acil makale siparişi veren müşterilerin 24 saat içinde teslim alacakları toplam kelime sayısı 100.000 kelimedir. 100.000 kelime fazlası için 48 saat süre içinde teslimat yapılır. Sizde Türkiye’nin en iyi ekibiyle çalışmak istiyorsanız ve işim acil diyorsanız aşağıdaki formu doldurun ve kalitenin özgünlükle birleştiği içeriklere sahip olun. Makale Sokağı, profesyonel yazarları ile sizi mutlu etmeye devam edecek!