Google Nasıl İçerik Sever / Ne Yapmalı - Makale Sokağı - Makale Sokağı
Makale Siparişi
0(539) 665-39-46
Yazar Başvurusu
carsimedya@gmail.com
Tanıtım Yazısı
0(222) 323-79-09
Skype İletişim
carsimedyayazilim

Google Nasıl İçerik Sever / Ne Yapmalı 9 Mayıs 2016

Google Nasıl İçerik Sever

Google nasıl içerik sever, Google ile iyi bir anlaşma yapmak isterseniz, botlarını size gönderdiğinde neler istediğini bilmeniz gerekir. Bu istekler birkaç ayda bir değişir o nedenle bu konuda uzman bir seocu ile çalışabilirsiniz. Ancak en iyi seo şirketleri bile bu durumun farkında dahi değildir. Google’ın istekleri sanılanın aksine sadece kodlarla ilgili olmamaktadır. İngilizce sitelerden gerekli bilgilerin alınması için seocuların ya iyi derecede yabancı dil bilmesi gerekir ya da yardım almalıdır. Ancak yardımlar kısa süreli olacaktır. Seoculuk sadece işin bir kısmını oluşturur. Google gizli bilgilerini internet dünyasına yazmaz o nedenle sadece kısa bir zaman -birkaç saat gibi – Google’ın aradığı potansiyeli internete sızdıranlar olur ve bunlar yabancı kaynaklıdır. Hiçbir seo işi yapan temel bilgileri bir başkasına aktarmaz aktarırsa da yanlış anlatma odaklıdır ya da eğer farkındaysa eski bilgileri paylaşıyordur. Bu nedenle okuduklarınızı harfiyen uygulama yeteneğiniz olsa da başarıya ulaşamazsınız. Çünkü Google o detayları önceden önemsiyordur, şimdi bakış açısını geliştirmiştir.

google nasıl içerik sever

Güven Değerli

O nedenle sitenizin yükselmesi için güvenilir bir ekip bulmalısınız. Bunun dışında birkaç günde bir sitede neler var, neler girilmiş, nasıl düzenlemeler yapılmış öğrenmeli ve kontrol etmelisiniz.

İşini sadece para için yapan seocular genelde bilgilerine ve kendine güvenen tarzdadır ve size de yeteri kadar güven verdikten sonra sizin adınıza sizin paranız ile aldıkları içeriklerden birkaçını  sitenize girer ve kalanları işinizle bağlantılı belki de rakip firmaların sitelerinde yayınlayarak onlardan kazandıklarını kar sayar. Bunun dışında sizden 100 içerik için ücret ister ama sadece 30 tane içerik satın alır ve yine sizden ne alırsam kardır şeklinde çalışır.

Uzun yıllardır karşımıza çıkanlardan sadece iki örneği sizlerle paylaştık. Bunu yapanlar ise gerçekten isim yapmış kişilerdir. Bunları nereden mi biliyoruz, bir süre sonra bu durumun farkına varan müşterilerin bize ulaşması ve dertlerini anlatmasından, ayrıca sitem bir seocuda ama kaç yıldır başarıya neden ulaşamadı analinizini yapar mısınız diyen müşterilerin size analizi sonuçlarından.

Örnekleri çoğaltmak mümkün, bizimle bu ve benzeri durumlar yaşanmaz, daha ilk aydan sonuçları almaya başlarsınız ve gözünüz arkada kalmaz. Raporlar ve görseller ile gerekli bilgiler elinize ulaşır.

Ziyaretçi Yorumları - 2 YORUM

  1. Barış Akağaç dedi ki:

    merhaba http://www.cepmarket.com.tr internet sitemiz için sizinle temasa geçmek istiyorum, yardımcı olurmusunuz ile başladı herşey, çok iyi bir ekip herkese tavsiye ediyorum. İşini bilen en önemlisi işini SEVEN bir firma 👍🏻👍🏻👍🏻

  2. SannyPaict dedi ki:

    Make a more new posts please 🙂
    ___
    Sanny

BİR YORUM YAZ