Makale Kontrol Aşamaları, Makale İçi Kopya - Makale Sokağı
Makale Siparişi
0(539) 665-39-46
Yazar Başvurusu
carsimedya@gmail.com
Tanıtım Yazısı
0(222) 323-79-09
Skype İletişim
carsimedyayazilim

Makale Kontrol Aşamaları

Makale Kontrol Aşamaları

Makale kontrol aşamaları; Güçlü bir site, benzersiz içerikler ile Google uyumlu olarak çalışan alt yapıda saklıdır. İnternete yani Google’a yeni bir şeyler verirseniz karşılığını fazlasıyla alabilirsiniz. Bu yüzden sahip olduğunuz yazılı içeriklerin son derece kaliteli ve kurallara uygun olarak hazırlanması gereklidir. Makale Sokağı bu aşama için özel bir ekiple çalışmaktadır.

Makale kontrol aşamalarında, Makale Sokağı ekibi tarafından hazırlanan makaleler belirli test aşamalarına tabi tutulmaktadır. Sizler için hazırlanan makaleler üç kademeli olarak kontrol edilir. Bunlaradan ilki ”internet kopya” testidir.

Makale Kontrol Aşamaları

Makale Kontrol Aşamaları

İnternet Kopya Testi

Bu aşamada makale kendi yazılımımız tarafından internette taranır. Yaklaşık 15 saniyelik bir arama sonucunda veriler alınır. Sonuç %100 ise makale bu testten başarılı bir şekilde geçer. İnternet kopya testinde temel amaç, özgünlüğü sağlamaktır. En ufak bir kelime öbeği bile internette bulunuyorsa o makale iptal edilir.

Makale İçi Kopya Testi

Müşterilerimiz aynı başlık altında yüzlerce makale talebinde bulunduğu zaman, yazıların birbirine benzemesi olasılığını ortadan kaldırmak için yapılan bir testtir. Bu testte makaleler kendi aralarında eşleştirilir. Benzer cümleler çıkması halinde iptal edilir. Bu sorun müşterinin fark edemeyeceği bir durum olduğu için, Makale Sokağı’nı tercih eden müşterilerimizin en memnun kaldığı aşamadır.

Editör Okumaları

Teknolojik çağda yaşıyor ve belli yazılımlar ile testler yapıyor olsakta henüz insanın yerini alacak bir makine icad edilmedi. Bizzat okuma testinde makaleler hızlı bir şekilde editörler tarafından okunur. Bu aşamada imla kuralları, anlam bozuklukları, konu ve başlık uyumu, anahtar kelime uyumu ve kullanımı test edilir. Son testtende geçen makale artık teslim edilmeye hazırdır.

Taslak

Son kontrolde tüm makaleler Makale Sokağı taslağına uyumlu hale getirilir. Müşteriye belirlenen süre içinde teslim edilir.

Görüldüğü üzere bu testler sonucu ortaya kusursuz bir makale çıkmaktadır. Belirlediğimiz testlerde hata olasılığı neredeyse %0 olmaktadır. Sorunlu olarak görülen makale teslimatı tarafımızdan yapılmamaktadır. En ince detaylarına kadar incelenen içerikler, özgün ve benzersiz bir şekilde sizlere teslim edilmektedir. İşimiz kaliteli odaklı yaptığımızdan emin olmanızı istiyoruz. Bizimle çalışmaya başladıktan sonra makale ihtiyacınız için başka bir şirkete ihtiyaç duymayacaksınız.