Makale Yazarı Başvuru - Makale Sokağı - Makale Sokağı
Makale Siparişi
0(539) 665-39-46
Yazar Başvurusu
carsimedya@gmail.com
Tanıtım Yazısı
0(222) 323-79-09
Skype İletişim
carsimedyayazilim

Makale Yazarı Başvuru

Makale Sokağı Yazar Adaylarına Merhaba!

Ekimizde yer alarak ailemizin bir parçası olmaya hazırsanız! Hemen makale yazarı başvurunuzu gerçekleştirin!

Deneyimli, deneyimsiz, ilkokul ya da üniversite mezunu olmadığınıza bakılmaksızın yalnızca yetenekleriniz ile başarıya ulaşabilirsiniz.

Eğer bu işte ilk kez yer alacaksanız, bize bildirmeniz halinde gerekli olan detaylar size sunulur, internet sitemizden de bunun için faydalanabilirsiniz.

Eğer deneyimliyseniz ve makale yazarlığı yaptıysanız zaten temel bilgilere sahipsiniz, yalnızca firmamızın gereklerini yerine getirmeniz yeterli olacaktır.

Makale Yazarı Emeğiyle Kazanır!

Makale yazarlığını, evden, işten ya da yazmanız mümkün olan her yerden yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey bir bilgisayar ve internet bağlantısıdır.

Bu işi ek iş olarak yapabilir ya da tamamen yazarlık odaklı çalışabilirsiniz. Sizden istenilenler birkaç ricadan ibaret olacaktır,

  • Makale teslimat zamanını aşmamanız,
  • Makaleleri güncel ve özgün şekilde hazırlamanız,
  • Konu seçmeden her konuda yazabilecek istekte bulunmanız,
  • İstenilen taslaklara ve detaylar uygun şekilde dosyaları hazırlamanız.

Yukarıda bahsi geçen 4 unsur yerine getirildiğinde sorunsuz çalışma sergileyebiliriz.

Ekibimizde yer alan bireyler kendini kanıtlamış kişilerdir ve çoğu uzun yıllardır çalışmakta olduğumuz iş arkadaşlarımızdır. Bu kadar uzun soluklu çalışmak karşılıklı güven ve özgüven sayesinde gerçekleşmiştir.

Hepimizin bir olduğunu unutmadan çalışmalısınız. Zincirin her bir halkasını bir yazar oluşturur ve bu zinciri koparan kişiler ekip arkadaşlarını da yarı yolda bırakmış olur. O nedenle emeğinizin değerinin farkına varmalı bu bu emeğin herkesi etkilediğinin bilincinde olmalısınız.

makale yazarı

Makaleyi oluşturmanız için size yirmi dört saatten fazla zaman tanınacaktır. Bu zaman çalışmalarınız için yeterli düzeydedir. Her gün teslimat zamanında siparişi teslim etmeniz ile süreç işler.

Kurumsal bir dil ile makale oluşturmanız gerekir ki okuyucunun ilgisini profesyonel anlamda çekebilin.

Verilen bilgiler tam olmalıdır ve bunun için zaten internet elinizin altında olacaktır.

Boş cümleler ile okuyucu sıkmak istemezsiniz, başarılı bir yazarın her cümlesi merakla okunur.

Hali hazırda olan bir metni özgünleştirmeniz de gerekebilir, bunun için geniş bir kelime haznesine sahip olmalı ve okuduğunuzu anında aynı anlama gelecek farklı bir cümleye dönüştürmelisiniz.

Makale yazmak herkesin harcı olmadığı gibi, her yazarım diyenden de kaliteli bir yazar olmaz. Önce kendinize, işinize ve emeğinize saygı göstermelisiniz, bu unsurları hissettikten sonra hem iyi bir yazar olabilir hem de başarı yolunda emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Başvuru için mail adresimiz: 

carsimedya@gmail.com